Przestrzeń

Wynajmij przestrzeń

Zapraszamy do wynajmu na weekendowe warsztaty, szkolenia, koncerty, terapie, masaże. Cennik:
  • Sala warsztatowa duża: 110 zł/ godz, 600 zł / 6 godz 1100 zł / cały dzień
  • Sala warsztatowa mała 50 zł/ godz, 250 zł/ 6 godz 600 zł/ cały dzień
  • Wynajem gabinetów: wg zasady 30% / 70%
  • Możliwość noclegu: 80zł / doba
  • W przypadku wynajmu powyżej 1 dnia ustalenia są do negocjacji

Fundamenty Zdrowia to Twoja Przestrzeń mieszcząca się w zabytkowym budynku ( z przełomu XIX/XX wieku ), z czerwonej cegły przy ulicy Artyleryjskiej 3j w Olsztynie.

To przestronne, wolnostojące miejsce urządzone w stylu loftowym, niedaleko (200 m) od jeziora Długiego, otoczonego ścieżkami dla spacerujących, biegaczy i rowerzystów, z mostkami i ławkami dla pragnących odpocząć. Przestrzeń oddalona od budynków mieszkalnych, jednocześnie położona jest blisko Starego miasta (ok 1000 m, 15 min spacerem) i Dworca Zachodniego (400 m, 5 min spacerem).

Budynek posiada cztery duże wejścia tarasowe, przez co jest jasny i pełen świeżości. Podzielony jest na dwie części. W pierwszej (150m2) do dyspozycji jest duża sala warsztatowa (80 m2) z pełnym wyposażeniem (maty, koce, piłki, poduszki medytacyjne, szarfy do aerial jogi oraz sprzęt multimedialny: ekran i rzutnik). Z sali przechodzimy do kawiarenki z wyposażoną kuchnią (25 M2) gdzie można wypić herbatę, kawę, zjeść posiłek. Przestrzeń posiada dwa gabinety terapeutyczne turkusowy i cynamonowy (każdy 12 m2, w pełni wyposażone). W tej części znajdują się dwie łazienki, jedna z prysznicem.

Druga część 40 M2 posiada oddzielne wejście, korytarz, poczekalnie, łazienkę z prysznicem oraz salę 25 M2. To gabinet niebieski a jednocześnie mała sala warsztatowa.

Fundamenty Zdrowia to Przestrzeń, w której prowadzone są regularne zajęcia grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz indywidualne terapie, masaże i konsultacje.

Tu przeżyjesz niezapomniane chwile

Warsztaty i szkolenia

Koncerty

Spotkania kulturalne

Aktualny grafik prowadzonych zajęć

Pozostańmy w kontakcie!

Iwona Trznadel

E-mail: kontakt@fundamentyzdrowia.eu
Telefon: 693177343

8 + 14 =