Terapeutka zajmująca się pracą w zakresie regulacji emocji, uwalniania zablokowanych emocji w ciele metodą dr B. Nelsona (certyfikat zdobyła w USA). Studentka ostatniego semestru psychologii klinicznej na SWPS, ukończyła praktykę i staż w zakresie pracy z emocjami oraz praktyki Mindfulness.

Z międzynarodowym doświadczeniem – prowadziła zajęcia grupowe pracy z emocjami dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci oraz Arte Terapię na Islandii, gdzie poprzednio mieszkała. Od 2020 roku pracuje z klientami z całego świata, pomagając im w uwalnianiu zablokowanych emocji, zmiany ich przekonań oraz w poprawie poziomu odczuwanej satysfakcji z życia.

Od lat interesuje się rozwojem osobistym, energioterapią, terapiami klasycznymi ciała oraz psychoterapią. Sama doświadczyła bardzo silnej traumy (wypadek samochodowy), dzięki wieloletniej pracy udało jej się pokonać skutki stresu potraumatycznego (w tym depresję) i odzyskać pełnię zdrowia. Dzięki systematycznej pracy, teraz jest osobą pełną pozytywnej energii, bardzo żywiołową i zarażającą optymizmem. Docenia z wdzięcznością każdy moment obecnej chwili, w myśl, że pełnię spokoju i szczęścia oraz budowania relacji z innymi możemy doświadczyć jedynie będąc w tu i teraz.

Hobbistycznie zajmuje się zielarstwem, interesuje się wpływem przebywania w naturze na ludzki organizm, relaksującego i terapeutycznego wpływu obcowania z przyrodą. Wykorzystuje na co dzień techniki i narzędzia Mindfulness do łączenia się z przyrodą oraz osiągania stanu pełnego relaksu, skupienia oraz odnawiania zasobów energii organizmu do podnoszenia swoich możliwości.

Jest osobą pełną kreatywnej energii, maluje, zajmuje się pracą z gliną, tworzy ceramikę, uwielbia ruch – bardzo długie spacery po lesie i górach, żeglarstwo, jazdę konną, sporty wodne. Uwielbia podróżować, odkrywać i doświadczać to co nowe, poznawać ludzi i świat. Łączy ludzi z pasji, organizuje psychoedukacyjne spotkania przy naturalnym kakao, zjazdy weekendowe, wycieczki na łono natury.

Kontakt z prowadzącym:

790 023 048