Jestem dojrzałą Kobietą, która od kilkudziesięciu lat zgłębia wiedzę i czucie ciała. Fundamenty ku temu uzyskałam w czasie studiów fizjoterapeutycznych w Warszawie ( w1998 r uzyskałam tytuł magisterski).
Jestem instruktorką metod ruchowych tj. pilates, Aerial joga, trening funkcjonalny, trening MDM z oddechem i relaksem.

Wiedziałam od najmłodszych lat, że ciało ma potencjał do samouzdrawiania i że właśnie tak będę prowadzić swoje terapie, masaże oraz zajęcia ruchowe: kierując do odkrywania wewnętrznych możliwości. We wszystkim co robię, dążę do zrozumiałego przekazu opartego na rzetelnej wiedzy anatomicznej, fizjologii, funkcji ciała. Ciągle się uczę. Ukończyłam kilkadziesiąt kursów, warsztatów, szkoleń z zakresu fizjoterapii, masażu, rozwoju osobistego. Aktualnie podjęłam się 4 letnich studiów osteopatii w Still Academy of Ostheopathy w Warszawie.

Ukończone kursy, szkoły:

– Anatomia Palpacyjna kurs podstawowy
– Terapie manualne
– FDM, FDM taping
-Terapia trzewna: wybrane zagadnienia
-Pinopresura
– Osteopatia uroginekologiczna
– Kinezjologia stosowana: 4 stopnie
– Kursy masażowe: Kobido, Ajurwedyjskie, powięziowe
– Szkoła Trenerska Metrum

W 2021 roku stworzyłam przestrzeń warsztatowo- ruchowo- masażowo- terapeutyczną w Olsztynie: Fundamenty Zdrowia. W niej rozwijam się wraz z grupą bliskich mi Osób (wspaniałych, kompetentnych terapeutów).

Prowadzę regularne zajęcia grupowe dla Kobiet, wykonuję masaże ciała i twarzy ( min. lecznicze rozluźnianie powięziowe z elementami osteopatii, masaże ajurwedyjskie, Kobido).

W 2016 roku stworzyłam swój własny system pracy z ciałem Uwolnij Ciało. Jego podstawą jest wprowadzanie ciała w relaks i rozluźnienie aby nie wzmacniać stresowych napięć ( czasem nawet nie wiemy, że je mamy) oraz edukacja w zakresie oddechu przeponowego i właściwej stabilizacji.
Od 2021 roku prowadzę ćwiczenia/ warsztaty i kursy z zakresu mięśni dna miednicy.
Opierając się na systemie Corefit (Nauczyciel: dr Izabela Żak), wiedzy z osteopatii uroginekologicznej, oddechu przeponowym stwirzylam 8 tygodniowy trening MDM z oddechem i relaksem.Prawidłowa edukacja w tym zakresie przywraca zdrowie na wielu płaszczyznach u Kobiet i uwaga: też Mężczyzn.
Od 2022 roku prowadzę kursy instruktorskie Uwolnij Ciało z gimnastyką słowiańską. Gimnastykę słowiańską poznałam na warsztatach, spotkaniach i kursach z Oksaną Pawłowską, Małgosią Daniło-Gorlewicz i Anią Wrzesińską. Opierając się na przekazanej wiedzy rozszerzyłam system GS pod kątem wskazań fizjoterapeutycznych, ćwiczeń MDM i właściwej stabilizacji przez oddech przeponowy. Moje szkolenia w tym zakresie ukończyło już ponad 100 Kobiet.

Absolwentki moich kursów otrzymują uporządkowaną wiedzę o ciele, materiały edukacyjne do prowadzenia zajęć.

Mieszkam w podolsztyńskiej wsi, gdzie codziennie praktykuje medytację w ciszy oraz uważny kobiecy ruch. Towarzyszy mi wspierający Mężczyzna. Jestem mamą dwójki dzieci: dorosłego Wojciecha i nastoletniej Oli.

Moje życie wypełniają słowa:
” Wszechświat nie reaguje na to co chcesz, ale na to kim jesteś”

Tak więc ciągle poznaję kim jestem. To największa przygoda życia wymagająca zaufania, akceptacji i pokory.

Kontakt z prowadzącym:

693 177 343