Kobieta pełna zmysłów, przewodniczka na drodze przebudzenia wrażliwości, dzikości, ekspresji, rozmachu. Od 13 lat Tao, Tantra i Taniec, są dla Hagi życiową ścieżką oraz podstawą w pracy terapeutycznej.

W swoim codziennym życiu uczy kobiety jak czerpać mądrość i inspirację z własnej cielesności. „Sensual Practice” jej autorska praktyka zmysłowości stała się uzdrawiającą metodą dla wielu dziesiątek kobiet w całej Polsce.

Dziś jej doświadczenie i pasja przenosi się na parkiet na którym inspiruje inne kobiety do celebracji, zmysłowości a przede wszystkim odkrywania swojej indywidualności i prawdy.

Od 8 lat Haga organizuje kobiece kręgi, spotkania, prowadzi regularne zajęcia „Haga Movement – Taniec jako ścieżka samopoznania” Praktyka Zmysłowości w Tańcu, Trening Mięśni Dna Miednicy, wspierając kobiety na drodze przebudzenia ich zmysłowego potencjału.

Od 10 lat oferuje sesje indywidualne wspierając kobiety w odzyskaniu przyjemności po traumach, nadużyciach, oraz bolesnych doświadczeniach. Pomaga w zajściu w ciąże. Poprzez dotyk, oraz techniki pracy z ciałem i oddechem, uwrażliwia, otwiera w ciele przepływ, oraz wspiera w uhonorowaniu własnej cielesności.

„W tańcu mogę ucieleśnić całą siebie! Wyrażać to co dzikie, smutne i radosne.
Odkrywać i dotykać niewidzialnego, przywoływać wszystko co potrzebuje aby kochać i być kochaną”

Kontakt z prowadzącym:

509 974 228