Zaawansowany terapeuta Integracji Strukturalnej (European Guild for Structural Integration), technik – masażysta, terapeuta manualny, trener oddechowy. Od 2009 zajmuje się terapeutyczną pracą z ciałem.

Posługuje się różnymi metodami manualnymi wspierając procesy zdrowienia zarówno tych najmłodszych jak i najstarszych. Od kilku lat angażuje się głównie w koncepcję Integracji Strukturalnej metodą Idy Rolf (absolwent Europen Guild for Structural Integration).

Uwagę kieruje na podnoszenie potencjału swoich klientów. Jest bardzo dokładny w swojej pracy, ma rozbudowaną wrażliwość, daje duże poczucie bezpieczeństwa, skupia się na indywidualnych wzorcach postawy i poruszania się. Instruktor masażu tkanek głębokich i autorskiego szkolenia – „terapia trzewno-neuro-powięziowa w ostrych i przewlekłych bólach L-S i miednicy”.

Jego zainteresowania rozciągają się od neurofizjologii człowieka, funkcjonowania mózgu, działania umysłu, rozumieniu całościowego systemu napięć układu mięśniowo-powięziowego i plastyczności powięzi, po różne systemy oddechowe (Pranayama, K.Butejko, P. Mckeown, W. Hof) i medytacyjne.

Kocha lasy, jeziora, ogniska i ruch na świeżym powietrzu.

Do Arkadiusza trafiają osoby mające przewlekłe bóle, niekorzystne napięcia, zaburzenia czucia, chcące poprawić precyzję ruchu i rozwijać jego umiejętności, zwiększyć świadomość ciała, poprawić sylwetkę i wady postawy, zmniejszyć skutki stresu, szukające więcej swobody we własnym ciele czy osobistego rozwoju.

Kontakt z prowadzącym:

512 780 777