Jestem pasjonatką holistycznego podejścia do zdrowia. Ciało człowieka jest dla mnie mapą jego życia oraz najlepszym przewodnikiem na drodze do Siebie. Z wykształcenia jestem magistrem ekonomii. Kształciłam się na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, gdzie następnie ukończyłam Pedagogiczne Studia Podyplomowe, zdobywając uprawnienia do nauczania w szkołach.

Kształciłam się w Centrum Polarity u dr Grażyny Hanny Walasek w Warszawie, uzyskując tytuł terapeuty czaszkowo-krzyżowego, zdobywając jednocześnie wiedzę z zakresu podstawowych i zaawansowanych technik TCK. Posiadam uprawnienia do pracy z osobami dorosłymi i dziećmi.

Proces certyfikacyjny na TRE® Providera pozwolił mi uzyskać głęboką wiedzę nt. kluczowego znaczenia pracy z ciałem oraz ugruntowania w procesie zdrowienia oraz nadał uprawnienia do prowadzenia indywidualnych i grupowych sesji tą właśnie metodą.

 

Jestem absolwentką szkoleń, warsztatów i treningów świadomości ciała z zakresu regresingu, terapii tańcem i ruchem, tańców w kręgu, ustawień systemowych. Na co dzień prowadzę sesje indywidualne i grupowe z dziećmi oraz osobami dorosłymi, a także organizuję warsztaty i spotkania, w tym również dla kobiet. W życiu prywatnym oraz zawodowym interesuję się tematyką równoważenia układu nerwowego poprzez redukcję stresu i napięć różnymi metodami pracy z ciałem. Fascynuje mnie skuteczność tańca, ruchu, dotyku, wibracji i dźwięków w procesie zdrowienia.

Kontakt z prowadzącym:

603 315 529