Jestem psychologiem i seksuologiem. Od 20 lat towarzyszę młodzieży, dorosłym, rodzinom i parom w drodze do tego, co jest dla nich pełnią życia. Bycie z drugim z człowiekiem w odnajdywaniu samego siebie i swojej wewnętrznej siły to moja rola i pasja. Poza indywidualnymi spotkaniami prowadzę również warsztaty, szkolenia i treningi służące rozwojowi osobistemu.

W czym wspieram?

– lepsze samopoznanie i samoświadomość

– dokonywanie wyborów i odnajdywanie celów

– radzenie sobie ze stresem i emocjami

– przezwyciężanie trudnych sytuacji i kryzysów życiowych

– radzenie sobie z depresją i lękiem, traumą, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami psychosomatycznymi

– pielęgnowanie relacji

– rozwiązywanie konfliktów

– rozwiązywanie problemów w sferze seksualnej

– odkrywanie pozytywnej seksualności

– budowanie tożsamości seksualnej

 

Co ukończyłam?

– Uniwersytet Jagielloński – studia magisterskie, kierunek: psychologia

– Uniwersytet SWPS w Poznaniu – studia podyplomowe, kierunek: seksuologia

– Centrum Rozwiązań w Toruniu – kurs podstawowy: terapia skoncentrowania na rozwiązaniu

– Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie – Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego oraz Akademia Rozwoju Umiejętności Trenerskich

– Centrum Metodyczne Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Warszawie – Szkoła dla Rodziców i Wychowawców: realizator II stopnia

– Ośrodek Rozwoju Edukacji – Szkoła dla Rodziców i Wychowawców: realizator II stopnia

 

Pracuję metodą zaczerpniętą z terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu. Oznacza to, że kiedy spotykam się z drugim człowiekiem w gabinecie, nie wiem, jak mu pomóc, ale wiem, że on sam ma wszystko, co potrzeba, by znaleźć odpowiedź, rozwiązanie i drogę ku zmianie. Moją rolą jest towarzyszenie w tej podróży, pokazywanie możliwości i wspieranie w stawaniu się swoim własnym życiowym przewodnikiem. Najważniejszy moment to ten, kiedy oboje stwierdzamy, że już nie jestem potrzebna, ponieważ… ktoś wie, jak zaopiekować się sobą!

Poza gabinetem realizuję szkolenia o różnej tematyce oraz treningi rozwoju osobistego, prowadzę grupy wsparcia i zajęcia edukacyjne w szkołach. Pracuję z młodzieżą, rodzicami, osobami LGBTQR+, przedsiębiorcami i pracownikami, osobami z niepełnosprawnością. Za każdym razem jest to dla mnie niepowtarzalne spotkanie z wyjątkowymi ludźmi, którzy mogą dać wiele sobie i innym.

Prywatnie dużo podróżuję, z przyjemnością odkrywając nowe miejsca i ludzkie historie. Zdarza się, że piszę i publikuję, niekoniecznie tylko teksty psychologiczne. Moje opiekowanie się sobą to malowanie obrazów i rękodzieło, a energię na co dzień ładuję w bieganiu, a innym razem czytaniu książek na ganku wiejskiego domu.

Kontakt z prowadzącym:

538 525 260