Z wykształcenia i wykonywanego zawodu jestem doktorem nauk biologicznych, fizjologiem i nauczycielem akademickim. Jednak w moim życiu zawodowym podążam dwiema równoległymi i splatającymi się ścieżkami.

Jestem masażystką certyfikowaną wg Aloha International, a moją nauczycielką była Magdalena Rassoul. Wykonuję hawajskie masaże świątynne Lomi Lomi Nui i Kahiloa, które są pięknym, relaksującym doświadczeniem zarówno dla osoby masowanej, jak i dla mnie.

Ponadto jestem instruktorką treningu dna miednicy metodą Corefit©️, zielarzem-fitoterapeutką i naturopatką. Kursy zielarza-fitoterapeuty i naturopaty ukończyłam w Instytucie Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych, który ma ponad 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu kursów. Jestem również wykładowcą na kursach i studiach prowadzonych przez Instytut. Dzięki ciągłemu rozwojowi i podnoszeniu swoich kompetencji i umiejętności na różnych kursach i szkoleniach, wciąż na nowo odkrywam i zachwycam się pięknem ludzkiego ciała, a co ważniejsze, utwierdzam w sobie przekonanie o jego mądrości. Prywatnie od 19 lat jestem żoną Andrzeja, a od 9 – mamą Marysi.

Kontakt z prowadzącym:

880 288 563