Kamertonowy masaż dźwiękowy częstotliwościami w połączeniu z masażem twarzy, karku i głowy

Więcej informacji na temat zabiegu

Masaż dźwiękowy kamertonami – Pomocny w zaburzeniach neurologicznych, psychicznych, fizjoterapii, pracy z dziećmi, staje się coraz bardziej popularny. Od pewnego czasu bardzo dynamicznie rozwija się dziedzina masażu, medytacji przy pomocy dźwięku. Wibracje o określonej częstotliwości działają oczyszczająco i regulująco na ciało człowieka, umysł oraz psychikę, zapewniają spokój wewnętrzny i głęboką relaksację.

Kamertony ?️

Czym są kamertony? Kamerton to taki “widelec” – instrument służący do muzykoterapii., który poprzez uderzenie wydaje ustalony dźwięk. Kamertony terapeutyczne zostały tak zbudowane, aby wydawać ściśle określoną częstotliwość. Może to być np. częstotliwość zdrowej nerki albo czakry serca. Dzięki temu można dostroić chore narządy do ich właściwej wibracji 

Kamertony to niezwykle instrumenty służące do muzykoterapii działającej na najgłębszym poziomie ciała. Ich wibracje potrafią przywrócić do zdrowia nasze komórki ciała. Jest więc to głównie „muzyka” nie dla uszu, lecz dla ciała.

Jak działają kamertony? ☀️☀️☀️

?Nasze uszy odbierają tylko określone spektrum wibracji, które do nas docierają i słyszymy je jako dźwięki. Tych wibracji jest dużo więcej i jakby się przyjrzeć materii na poziomie komórkowym, to wszystko wibruje i się porusza. Naukowcy odkryli, że każdy zdrowy organ czy czakra wibruje z określoną częstotliwością u każdego człowieka. Te zdrowe wibracje można zmierzyć i stworzyć taki kamerton, który “nastroi” ciało do tej zdrowej, prawidłowej wibracji. Wszystko to dzieje się na poziomie komórkowym, dlatego kamertony są o wiele bardziej skuteczne niż standardowa muzykoterapia. Kamerton terapeutyczny, oprócz określonej częstotliwości, musi wytworzyć odpowiednio silną fale akustyczną, zdolną do wywołania w komórkach ciała odpowiedniej reakcji.

?Kamertony są naturalną techniką przywrócenia idealnej równowagi energetycznej na poziomie i ciała i umysłu.

❤️Efekty sesji z kamertonami

-bardzo głęboki relaks
-uśmierzenie bólu
-poczucie harmonii
-uwolnienie od stresów i napięć
– więcej siły do działania
– pomagają na bezsenność
– zwiększona koncentracja przy gonitwie myśli
– lepsza odporność
– powrót do równowagi energetycznej na poziomie fizycznym i umysłowym
– wsparcie w leczeniu wielu chorób od przeziębienia po depresje i choroby przewlekłe

Kobido Lifting

Japoński rytuał intensywnego MASAŻU TWARZY, RELAKS, DRENAŻ, LIFTING, AKUPRESURA w jednym. Masaż Kobido to całkowicie naturalna i nieinwazyjna alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej. Jest to relaks, który prowadzi do usunięcie wszelkich napięć, które mają tendencję do zamrożenia mięśni twarzy i ich funkcji. Kobido lifting odbywa się na wielu poziomach: skóry, tkanki podskórnej, tłuszczu, powięzi i mięśni nawet tych położonych głębiej, które uczą się pracy na nowo. Dzięki temu wygładzają się zmarszczki mimiczne, kurze łapki, bruzdy nosowo-wargowe, podwójny podbródek, owal twarzy podnosi się ku górze , świetnie działą na opadające powieki a intensywny ucisk stymuluje produkcję kolagenu i elastyny w skórze. Częścią masażu jest drenaż , który pomaga odprowadzać z twarzy nadmiar nagromadzonej limfy. Wprowadza w stan głębokiego odprężenia, relaksując tkanki szyi, twarzy, karku i barków. Pomaga w walce z napięciami mięśni szczęki tzw. bruksizmem, czyli nieświadomym zgrzytaniem zębami, oraz z bólami głowy i migrenami. Akupresura stymuluje organy wewnętrzne dzięki temu zaczynają pracować lepiej i sprawniej.

Każdy zabieg jest dostosowany indywidualnie do potrzeb i stanu skóry klienta.

cena

30 min- 220zł
60 min – 350zł

Kontakt

e-mail: [email protected]
Małgosia: 606 791 709
Ada: 668 352 666