Jacek Kowalski

terapie

Masaż LOMI LOMI NUI

Masaż LOMI LOMI NUI zawdzięczamy Hawajczykom i ich holistycznemu podejściu do człowieka dzięki filozofii huny. To głęboki, płynny masaż wykonywany dłońmi i przedramionami przy użyciu olejków, w atmosferze łagodzącej zmysły muzyki, świateł świec, przyjemnych aromatów i temperatury dającej komfort odkrytemu ciału. Nazywany świątynnym, transformującym, uwalnia napięcia i pogłębia relację z samym sobą. W ceremonii masażu Lomi Lomi Nui ciało traktowane jest z najwyższą czcią, akceptacją i bezwarunkową życzliwością. 

cena

90 min 220 zł

120 min 280 zł

Lomi Lomi na 4 ręce

Jeśli chcesz doświadczyć jeszcze większej intensywności hawajskiego masażu, być może sprawić komuś ekskluzywny prezent, zapraszam do zakupu masażu Lomi Lomi Nui wykonywanego jednocześnie przez dwoje masażystów.

cena

90 min 380 zł

Sielski Relaks

Sielski Relaks to autorski masaż relaksacyjny całego ciała zawierający elementy masażu klasycznego, hawajskiego rytuału Lomi Lomi Nui i masażu tajskiego Masuje się całe ciało z pominięciem stref intymnych. Masaż odbywa się z użyciem ciepłego, aromatycznego oleju, na podgrzewanym stole z elementami aromaterapii i muzykoterapii.

cena

90 min 190 zł

Holistyczny, powięziowo – głęboki masaż pleców z częścią relaksacyjną

Połączenie masażu powięziowego o głębokiego z relaksacją ciepłym olejem. Usuwa bóle szyi, karku i pleców. Rozluźnia powięziowo tkanki dzięki czemu wraca poczucie rozluźnienia. Techniki masażu głębokiego i segmentarnego wydłużają tkanki i niwelują sztywność okolic kręgosłupa. Relaks olejem aktywuje układ przywspółczulny harmonizując warstwy tkanek. W razie potrzeby używam akupunktury, baniek próżniowych, Gua Sha ( skrobanie tkanek ), pinopresury i aplikatora wieloigłowego Lyapko.

cena

60 min 140 zł

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny to zabieg relaksujący i leczniczy. Tak jak każdy rodzaj masażu, rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy. Masaż klasyczny połączony z równoczesną aromaterapią i muzykoterapią jest pomocny w łagodzeniu takich dolegliwości jak napięcie psychiczne, skurcze mięśniowe, bóle stawów i mięśni napięciowe bóle głowy i inne. Techniki masażu klasycznego to głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, wałkowanie, wibracja, roztrząsanie, wyciskanie i oklepywanie.

cena

60 min 140 zł

90 min 190 zł

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińska polega na wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek. Zabieg rozpoczyna się od nasmarowania ciała specjalnym olejkiem, następnie przystawia się bańkę do skóry i przyciska, aby wytworzyć podciśnienie. Potem przesuwa się bańkę po całym obszarze wykonywanego masażu określonymi ruchami. To bardzo skuteczny sposób na poprawienie stanu skóry poprzez jej ujędrnienie i uelastycznienie, poprawę mikrokrążenia oraz eliminację zbędnych produktów przemiany materii a także na poprawę harmonii umysłu i ciała.

cena

60 min 140 zł

Masaż tkanek głębokich

Masaż tkanek głębokich, nazywany też masażem głębokim jest delikatny i przebiega w wolnym tempie. Jego celem jest zmniejszenie napięcia mięśni, ich rozluźnienie, a także zwiększenie płynności ruchów. Pomagają w tym również techniki rozluźniania powięziowego. Masaż głęboki (masaż tkanek głębokich) nie jest zabiegiem relaksacyjnym – jego celem jest zwiększenie ruchliwości naszych tkanek. Zabieg wykonuje się bez użycia oleju.

cena

60 min 140 zł

90 min 190 zł

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy to zespół technik (chwytów) stosowanych w odpowiedniej kolejności, które wywierają wpływ na tkanki ustroju człowieka, powodując wystąpienie w tkankach i narządach odczynu. Działanie lokalne (miejscowe) polega na mechanicznym przepływie krwi w naczyniach krwionośnych oraz chłonki w naczyniach chłonnych. Z kolei działanie centralne (ogólne) polega na pobudzeniu układu nerwowego, który za pomocą odruchów i czynności koordynacyjnych kory mózgowej jest w stanie wpłynąć na wszystkie narządy i układy organizmu.

cena

60 min 140 zł

90 min 190 zł

Refleksologia stóp

Refleksologia jest zabiegiem leczniczym polegającym na uciskaniu punktów receptorowych, akupunkturowych i na pracy na kanałach energetycznych, jakie każdy z nas posiada w swoim ciele. Dzięki udrożnieniu meridianów równowaga ciała zostaje przywrócona i następuje proces samouzdrawiania się organizmu. Refleksologia pobudza przepływ energii przez organizm, redukuje stres i napięcie psychofizyczne. Pozytywnie oddziałuje na układ hormonalny, nerwowy i pokarmowy oraz zwalcza dolegliwości bólowe. Usprawnia układ krążenia, odbudowuje odporność immunologiczną. 

cena

60 min 120 zł

Akupunktura

Akupunktura doskonale radzi sobie we wszelkich sytuacjach przewlekłego i ostrego bólu takich jak: rwa kulszowa, bóle kolan, barków, nadgarstków, bóle lędźwiowe, bóle pleców i stawu krzyżowo-biodrowego, łokieć golfisty, tenisisty, bóle szyi i karku, bóle zatok i innych. Metoda polega na balansowaniu meridianów ( kanałów energetycznych ) w naszym ciele. Jest to metoda dystalna, co oznacza, że pracujemy w miejscach oddalonych od zblokowanej bólem części ciała. Igły zostawiamy na kilkanaście, kilkadziesiąt minut w ciele po czym je usuwamy. Nakłucie igłą akupunkturową nie jest bolesne, co najwyżej w miejscach tkliwych – lekko niekomfortowe i nie zostawia śladów po nakłuciu. Metoda działa NATYCHMIAST! Już po aplikacji impuls neurologiczny wysyła krew w miejsce bólowe, która działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Aby skutecznie utrwalić uwolnienie się od bólu proponuję minimum 3 spotkania. Potem można ocenić efekty i ewentualnie kontynuować terapię.

cena

~45 min 120 zł

Kontakt

e-mail: [email protected]
telefon: Jacek Kowalski tel. 604 068 679