Ewa Pawlak

masaże

Masaż tajski – wschodnia sztuka relaksu

Masaż tajski to wschodnia sztuka relaksacji oparta m.in. na technikach rozluźniania, rozciągania, uciskania, co prowadzi do udrażniania kanałów „Sen”. Wedle Tajów kanały te przebiegają w całym ciele tworząc system, przez który przepływa życiodajna energia. Masaż tajski, czyli „joga pasywna” porusza energię, by ciało odzyskało naturalny pływ, swobodę ruchu i odczuwania. Wspiera organizm w jego sprawnym funkcjonowaniu. Masaż ten wprawia w głęboki relaks, dzięki czemu organizm regeneruje się i zdobywa zasoby do dalszego działania. Tradycyjny Masaż Tajski odbywa się w wygodnym, swobodnym ubraniu.

Rozluźnianie napięć w obrębie brzucha to praca z napięciami, których niejednokrotnie nie odczuwamy, a które uniemożliwiają nam pełne rozluźnienie oraz poczucie wygody i komfortu w ciele. W rejonie brzucha kumulują się napięcia będące skutkiem stresu i reakcji emocjonalnych na bodźce. Rozluźnianie powięziowe wspiera proces autoregulacji i powrotu organizmu do naturalnego stanu równowagi.

cena

150 zł 
200 zł 

czas trwania

60 minut
90 minut

Masaż rozluźniający

Masaż z elementami terapii powięziowej ma za zadanie rozluźnić zalegające w ciele napięcia, doskonale sprawdza się w stanach przeciążeniowych, w przypadkach bólu kręgosłupa.

cena

150 zł 
200 zł 

czas trwania

60 minut
90 minut

Refleksologia twarzy i głowy

Nasz układ nerwowy to wyspecjalizowany system odbierania bodźców i reagowania na nie. Dzięki oddziaływaniu na mapy reflektoryczne na twarzy możemy wspierać układ nerwowy w procesie jego autoregulacji i tym samym mamy możliwość wprowadzić całe ciało w stan bardzo głębokiego odprężenia. Reakcja ciała na ten typ zabiegu jest nieprzewidywalna i zależy od indywidualnego stanu osoby poddającej się terapii. Może dojść do wyciszenia i uspokojenia, może poprawić się jakość snu, możliwe jest także większe pobudzenie i aktywność organizmu. Dobrze jest zaufać swemu ciału i podążać za jego aktualnymi potrzebami. Refleksologia twarzy, oprócz wspierania stanu równowagi w całym organizmie, poprawia trofikę tkanki na twarzy, ma działanie liftingujące i zapobiegające oznakom starzenia. Refleksologia twarzy to doskonałe remedium na natłok myśli, pomaga zbudować potrzebny dystans oraz zebrać w ciele potrzebny do działania stan zasobów energetycznych i emocjonalnych. W ramach zabiegu refleksologii twarzy i głowy wykonywany jest również masaż mięśni twarzy, masaż głowy i dekoltu.

cena

160 zł

czas trwania

70 minut

Kontakt

e-mail: [email protected]
telefon: 696 111 364