Zawsze towarzyszyło jej zainteresowanie tematyką naturalnych metod uzdrawiania oraz energetyką człowieka. Ukończyła studia ekonomiczne, jednak od 20 lat jest związana z naturalnymi terapiami i stosuje holistyczne podejście do zdrowia człowieka. Jest dyplomowanym naturoterapeutą o specjalności medycyna naturalna.

Jest terapeutą energetycznym, dyplomowanym Mistrzem Uzdrowicielem i Nauczycielem Reiki. Praca z energią jest jej pasją. Jest dyplomowanym Refleksologiem Twarzy i Głowy, terapeutką wyszkoloną w Polskim Instytucie Refleksologii. Jako terapeuta holistyczny wspiera osoby w procesie wychodzenia ze stanów stresu i lęku.

Jest praktykiem Access Bars®, szeroko już znanej i cenionej metody, przynoszącej doskonałe rezultaty oraz konsultantem odczytu Kronik Akaszy. Poza holistycznym podejściem do zdrowia pasjonuje ją tematyka naturalnych metod odmładzania. Jest praktykiem japońskiego liftingu twarzy – masażu KOBIDO.

Promuje naturalne i nieinwazyjne sposoby odmładzania twarzy.

Doświadczenie nauczyło ją, że współdziałanie z naturą i słuchanie organizmu, jest najlepszą metodą do odzyskania zdrowia, radości życia, spokoju i równowagi.

Będzie dzielić się z Wami swoją wiedzą, umiejętnościami oraz wspierać w drodze osobistego rozwoju.

W Fundamentach Zdrowia zaprasza na:

• Sesje masażu energetycznego Reiki
• Masaż terapeutyczno – energetyczny twarzy i głowy – Refleksologia Twarzy i Głowy
• Sesje Access Bars
• Japoński lifting twarzy – masaż KOBIDO
• Odczyty Kronik Akaszy
• Terapie wspierające w radzeniu sobie ze stresem i lękiem.

Kontakt z prowadzącym:

737 880 067